Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Środa, 24 kwietnia 2024
Imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
pochmurno
8°C

Struktura Urzędu

Zastępca Wójta oraz Sekretarz Gminy Ryczywół
Ewelina Mulka
tel. 67 28 37 002 wew. 13
sekretarz@ryczywol.pl

Skarbnik Gminy Ryczywół
Agnieszka Kostyk
tel. 67 28 37 002 wew. 24
skarbnik@ryczywol.pl


Referat Oświaty


Kierownik referatu CUW - Izabela Serwin tel. (67) 28 37 002 wew. 25 izabela.serwin@ryczywol.pl
Główna księgowa CUW- Marzena Kaźmierczak tel. (67) 28 37 002 wew. 26 marzena.kazmierczak@ryczywol.pl
stanowisko ds. płac pracowników oświaty - Justyna Janeczek tel. (67) 28 37 002 wew. 25 justyna.janeczek@ryczywol.pl
stanowisko ds. księgowości placówek oświatowych - Marta Sammler tel. (67) 28 37 002 wew. 26 marta.sammler@ryczywol.pl                                
kierowca autobusu szkolnego - Kazimierz Fryc

Referat Finansowy

Skarbnik Gminy - Agnieszka Kostyk tel. (67) 28 37 002 wew. 24 skarbnik@ryczywol.pl
Kierownik referatu - Anna Wenz tel. (67) 28 37 002 wew. 23 anna.wenz@ryczywol.pl
stanowisko ds. księgowości budżetowej - Danuta Graczyk tel. (67) 28 37 002 wew. 23 danuta.graczyk@ryczywol.pl
stanowisko ds. podatku VAT i ewidencji środków trwałych - Monika Świderska, w zastępstwie Mariusz Burchardt tel. (67) 28 37 002 wew. 23 mariusz.burchardt@ryczywol.pl
stanowisko ds. ewid. działalności gospodarczej -  tel. (67) 28 37 002 wew. 16
stanowisko ds. obsługi kasowej - Monika Woźniak tel. (67) 28 37 002 wew. 16 kasa@ryczywol.pl
stanowisko ds. księgowości podatkowej i opłat lokalnych -  Kamila Singer tel. (67) 28 37 002 wew. 22 kamila.singer@ryczywol.pl
stanowisko ds. księgowości za odpady komunalne - Elwira Klak tel. (67) 28 37 002 wew. 15 elwira.klak@ryczywol.pl

Referat Inwestycji i Rozwoju

Kierownik referatu - Natalia Janus tel. (67) 28 37 002 wew. 20 natalia.janus@ryczywol.pl
stanowisko ds. planowania inwestycji i zarządzania drogami - Kinga Olech - w zastępstwie Żaneta Mielcarek tel. (67) 28 37 002 wew. 20 zaneta.mielcarek@ryczywol.pl
stanowisko ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami komunalnymi- Anna Wyka  tel. (67) 28 37 002 wew. 15 anna.wyka@ryczywol.pl
stanowisko ds. ochrony środowiska - Marta Łusiewicz tel. (67) 28 37 002 wew. 18 marta.lusiewicz@ryczywol.pl
stanowisko ds. planowania przestrzennego - Monika Grynia tel. (67) 28 37 002 wew. 18 monika.grynia@ryczywol.pl

Stanowiska samodzielne

Sekretarz Gminy - Ewelina Mulka tel. (67) 28 37 002 wew. 13 sekretarz@ryczywol.pl                                             
stanowisko ds. kadrowych i obsługi Rady Gminy - Andżelika Kasperska w zastępstwie Adrian Miler tel. (67) 28 37 002 adrian.miler@ryczywol.pl
stanowisko ds. organizacyjnych i promocji gminy - Joanna Kos tel. (67) 28 37 002 joanna.kos@ryczywol.pl         
stanowisko ds. gospodarki gruntami - Krystyna Misiurna tel. (67) 28 37 002 wew. 21 krystyna.misiurna@ryczywol.pl
stanowisko ds. ogólnorolnych i leśnictwa - Marlena Stróżyk tel. (67) 28 37 002 wew. 21 marlena.strozyk@ryczywol.pl
stanowisko ds. obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego i informacji niejawnych - Magdalena Witzberg, w zastępstwie Mirosław Machejek tel. (67) 28 37 002 wew. 14 miroslaw.machejek@ryczywol.pl
stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych - Katarzyna Gumna tel. (67) 28 37 002 wew. 22 katarzyna.gumna@ryczywol.pl
sprzątaczka Urzędu Gminy - Marzena Furman


Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego - Anna Piróg tel.(67) 28 37 002 wew. 19 usc@ryczywol.pl
Ewidencja ludności - Agnieszka Bąk tel. (67) 28 37 002 wew. 19 ewid.lud@ryczywol.pl


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Kierownik GOPS - Elżbieta Mądrowska tel. 67 2837635 ops@ryczywol.pl e.madrowska@ryczywol.pl
Księgowa GOPS  - Beata Klimas  tel. (67) 28 37 002 wew. 17 b.klimas@ryczywol.pl
Pracownik socjalny - Anastazja Antkowiak tel. (67) 28 37 002 wew. 17 a.antkowiak@ryczywol.pl
Pracownik socjalny - Magdalena Janka w zastępstwie Joanna Czerwińska   tel.(67)2837002 wew. 17 joanna.czewinska@ryczywol.pl
Starszy pracownik socjalny - Ewelina Wiśniewska tel. (67) 28 37 002 wew. 17 e.wisniewska@ryczywol.pl
Asystent rodziny - Bożena Sierpowska tel. (67) 28 37 002 wew. 17 b.sierpowska@ryczywol.pl                                                  
Obsługa świadczeń rodzinnych/ Fundusz alimentacyjny - Jolanta Mielżyńska tel. (67) 28 37 002 wew. 17 j.mielzynska@ryczywol.pl,
Alina Piechowiak tel. (67) 28 37 002 wew. 17 a.piechowiak@ryczywol.pl w zastępstwie Wiktoria Piechowiak w.piechowiak@ryczywol.pl
Świadczenia wychowawcze - Agata Żak tel. (67) 28 37 002 wew. (17) a.zak@ryczywol.pl

Usługi opiekuńcze:
Anna Kuchta
Agnieszka Mazurek
Jolanta Grześkiewicz
Małgorzata Nawrot

 

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.