21 listopada- Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składamy najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy uznania wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ryczywole, a także wszystkim osobom wykonującym pracę socjalną i działającym na rzecz drugiego człowieka.
Dziękujemy za codzienne zaangażowanie, empatię, życzliwość oraz ogrom serca wkładany w niesienie pomocy mieszkańcom naszej gminy. Wasza praca wymaga nie tylko profesjonalizmu i odpowiedzialności, ale również wyjątkowej wrażliwości oraz gotowości do wspierania osób znajdujących się w najtrudniejszych życiowych sytuacjach.
Życzymy Wam dużo zdrowia, siły, satysfakcji z wykonywanej pracy, pomyślności w życiu osobistym oraz wielu chwil, które będą umacniały poczucie, że to, co robicie, ma ogromną wartość dla naszej lokalnej społeczności.
Niech każdy dzień przynosi Wam życzliwość, wdzięczność i dobre słowo ze strony tych, którym pomagacie!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!