Gmina Ryczywół

Powiatowy Dzień Strażaka

Ocena 0/5

Dnia 13 maja 2022 roku odbył się Powiatowy Dzień Strażaka w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Obornikach, w którym uczestniczył Wójt Gminy Ryczywół Pan Henryk Szrama w towarzystwie zaproszonych gości, między innymi: Wojewody Wielkopolskiego Pana Michała Zielińskiego, Posła na Sejm RP Pani Marty Kubiak, Starosty Obornickiego Pani Zofii Koteckiej, Burmistrza Obornik Pana Tomasza Szramy i Burmistrza Rogoźna Pana Romana Szuberskiego.

Była to okazja do podziękowania za ciężką pracę jaką wykonują nie tylko zawodowi strażacy ale także druhowie jednostek OSP. Powiatowy Dzień Strażaka był również idealnym momentem do wręczenia tytułu Strażaka Roku 2021. W Gminie Ryczywół była nim Pani Wiktoria Świstowska, druhna Ochotniczej Straży Pożarnej w Ryczywole.

Pani Wiktorii jeszcze raz gratulujemy, a wszystkim strażakom życzymy pomyślności na dalsze lata pracy.

Na zdjeciu znajduja strażacy i zaproszeni goście

Na zdjeciu znajduja strażacy i zaproszeni goście

Na zdjęciu znajdują się strażacy w towarzystwie Wojweody Wielkopolskiego Pana Michała Zielińskiego oraz Posła na Sejm RP Pani Marty Kubiak

Na zdjeciu znajduje sie Wójt Gminy Ryczywół, który wręcza statuetkę dla Strażaka Roku 2021 Pani Wikrorii Świstowskiej

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności