Gmina Ryczywół

Jak osoba 70+ może zarejestrować sie na szczepienie?

Ocena 0/5

#SZCZEPIMYSIĘ
JAK OSOBA 70+ MOŻE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA SZCZEPIENIE?

  • przez infolinię 989
  • przez e-Rejestrację na pacjent.gov.pl
  • w wybranym punkcie szczepień
  • przez SMS o treści SZCZEPIMY SIE na numer 664 908 556

WWW.GOV.PL/SZCZEPIMYSIE

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności