Szkolenie dotyczące najnowszych zmian w Karcie Nauczyciela
Szkolenie dotyczące zmian w Karcie Nauczyciela zgromadziło przedstawicieli samorządów oraz dyrektorów szkół i przedszkoli z całego powiatu.

26 września w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Obornikach odbyło się szkolenie dotyczące najnowszych zmian w Karcie Nauczyciela.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialni za realizację zadań oświatowych z Gminy Obornik, Gminy Rogoźno, Gminy Ryczywół i Powiatu Obornickiego oraz dyrektorzy, wicedyrektorzy szkół i przedszkoli znajdujących się na terenie Powiatu Obornickiego.
Wydarzenie otworzyła Starosta Zofia Kotecka, która w swoim wystąpieniu zwróciła uwagę m.in. na wyzwania, jakie niesie za sobą nowelizacja Karty Nauczyciela i konieczność bieżącego dostosowania działań do zmieniających się przepisów.
Szkolenie prowadziła Pani Elżbieta Rabenda - doświadczona ekspertka z zakresu prawa oświatowego, autorka wielu publikacji, wykładowca, trener, kontroler, analityk.
Podziękowania za zaangażowanie w organizację tej wspólnej inicjatywy, które było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, zadawania pytań i rozwiania wątpliwości związanych z praktycznym stosowaniem przepisów kierujemy do:
- Pani Izabeli Serwin – Kierownika Referatu Oświaty, Sportu i Spraw Społecznych w Gminie Ryczywół
- Pana Wojciecha Wasielewskiego - Dyrektora Centrum Usług Wspólnych z Gminy Rogoźno
- Pana Krzysztofa Hetmańskiego - Dyrektora Centrum Usług Wspólnych z Gminy Oborniki
źródło: powiatobornicki.pl

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!