Gmina Ryczywół

Środy z KSeF - szkolenie 26.11.2025

Ocena 0/5

Środy z KSeF - szkolenie 26.11.2025

Szanowni Państwo,

 

Naczelnik Urzędu Skarbowego  Obornikach zaprasza do udziału w stacjonarnym szkoleniu dotyczącym Krajowego Systemu e-Faktur - "Moduł VI – Bezpłatne narzędzia KSeF – Aplikacja Mobilna KSeF ", które odbędzie się w dniu 26 listopada 2025 roku w siedzibie PGKiM w Obornikach (ul. Lipowa 19), w godz. od 10:00 do 12:00.

Uwaga!

W godzinach od 9:30 do 10:00 zostanie przeprowadzone dodatkowe szkolenie stacjonarne dla osób, które chciałyby uzyskać wiedzę podstawową w zakresie KSeF, a nie miały możliwości uczestnictwa w poprzednich szkoleniach.


 

logotyp KAS

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności