Środy z KSeF - szkolenie 26.11.2025
.jpg)
Szanowni Państwo,
Naczelnik Urzędu Skarbowego Obornikach zaprasza do udziału w stacjonarnym szkoleniu dotyczącym Krajowego Systemu e-Faktur - "Moduł VI – Bezpłatne narzędzia KSeF – Aplikacja Mobilna KSeF ", które odbędzie się w dniu 26 listopada 2025 roku w siedzibie PGKiM w Obornikach (ul. Lipowa 19), w godz. od 10:00 do 12:00.
Uwaga!
W godzinach od 9:30 do 10:00 zostanie przeprowadzone dodatkowe szkolenie stacjonarne dla osób, które chciałyby uzyskać wiedzę podstawową w zakresie KSeF, a nie miały możliwości uczestnictwa w poprzednich szkoleniach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!