Gmina Ryczywół

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Ocena 0/5

Stowarzyszenia AleBabki oraz Czynni Rodzinni, po raz czwarty serdecznie zapraszają mieszkańców na Orszak Trzech Króli, który w tym roku, ze względu na pandemię odbędzie się w nieco innej formie.
Orszak wyruszy z Rynku o godzinie 12.00 i będzie maszerował ulicami Ryczywołu. W Orszaku pójdą Królowie i sztandary, będzie nas prowadziła kolęda więc będziemy słyszani.
Bardzo prosimy o nie dołączanie do Orszaku ale serdecznie zapraszamy do pozdrawiania go przez okna, lub wyjście przed posesję. Podczas przemarszu będą rozdawane korony,
śpiewniki, gazetki i naklejki, które są już również dostępne w kościele.
Zachęcamy do robienia sobie zdjęć w koronach i podzielenia się nimi na FB.
Do zobaczenia!

Plakat na górnej części przedstawia Orszak Trzech Króli. Poniżej znajduje się informacja, że dnia 6 stycznia 2021 roku o godzinie 12.00 poraz czwarty odbędą się obchody Świeta Trzech Króli. Obchody organizuje stowarzyszenie AleBabki i Czynni Rodzinni.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności