Gmina Ryczywół

Odbiór wyremontowanego kompleksu sportowego

Ocena 0/5

Dziś obył się odbiór wyremontowanego kompleksu sportowego wybudowanego w ramach Programu „Moje Boisko- Orlik 2012”, który został dofinansowany ostatecznie w kwocie 63 450,00 zł z programu „Szatnia na medal".
Całkowita kwota inwestycji wynosiła 126 690,00 zł.
Remont obejmował odmalowanie pomieszczeń, naprawę dachu oraz pomalowanie elewacji. Zamontowano również na dachu instalację odgromową oraz nowe rynny.
Podczas odbioru obecni byli: Wójt Gminy Ryczywół Roman Trzęsimiech, Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Natalia Janus i pracownik urzędu Żaneta Mielcarek, Inspektor Nadzoru Szymon Szewczak oraz wykonawca zadania firma: Usługi Budowlane Tomasz Swędera.

kolorowe logo Województwa Wielkopolskiego na białym tle

 

wyremontowany budynek w ramach programu Szatnia na medal

Wójt Gminy Ryczywół, Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju, pracownik urzędu Żaneta Mielcarek, wykonawca zadania i Inspektor Nadzoru Budowlanego

podpisanie odbioru Wójt Gminy Ryczywół, Kieronik Referatu Inwestycji i Rozwoju, prawonik Urzędu Żaneta Mielcarek, Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz wykonawca zadania Tomasz Swędera

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności