Gmina Ryczywół

" Na służbie u diabła?"

Ocena 0/5

Dnia 31.07.2021r. w miejscowości Gorzewo odbyła się prapremiera filmu pt. ´Na służbie u diabła? ”. Film opowiada o niezwykle mrocznej legendzie, która jest nieodłączną częścią historii miejscowości Gorzewo. Tego dnia gorzewski pałac tętnił życiem, a to za sprawą miejscowych i nie tylko, miłośników historii. Poniżej zamieszczamy link do filmu i życzymy miłego seansu.

 

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=UHiPl1q_JbA&feature=share&fbclid=IwAR186hYBzDuZmtwIm0aBJ8qUtKw5Bf0oLnX2FVW8qO7JFmI1ZAQ7H7bztOg

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności