Gmina Ryczywół

II FORUM KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

Ocena 0/5

Plakat  dot. II Forum Kół Gospodyń Wiejskich

Wielkopolska Izba Rolnicza oraz Wójt Gminy Ryczywół serdecznie zapraszają do udziału w:

II FORUM KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH POWIATU OBORNICKIEGO,

które odbędzie się 18 maja 2022 r., godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Lipie

W programie forum znajdą się m.in. następujące tematy:
• działalność Kół Gospodyń Wiejskich,
• savoir-vivre przy stole,
• ochrona mienia przed złodziejami,
• projektowanie zaproszeń i plakatów,
• wsparcie finansowe dla KGW,
• dyskusja.
Do udziału zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszenia działające na terenie powiatu obornickiego
Ze względów organizacyjnych rejestracja uczestników do dnia 13 maja br.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności