Gmina Ryczywół

Drugi komunikat w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi!

Ocena 0/5

Drugi komunikat w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi!

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Obornikach z dnia 1 października 2025 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Dotyczy: jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego Gorzewo zaopatrującego w wodę mieszkańców miejscowości: Gorzewo, Gorzewko, Boruchowo, Ludomy, Ludomki, Łaszczewiec, Lipa, Dąbrówka Ludomska, Drzonek, Orłowo.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Obornikach na podstawie przeprowadzonych badań kontrolnych informuje, iż stwierdzono poprawę jakości wody z wodociągu publicznego Gorzewo pod względem bakteriologicznym. Obecnie woda spełnia wymagania obowiązującego rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r. poz. 2294).

Woda może być wykorzystywana do celów spożywczych i gospodarczych.

Informacja dotycząca jakości wody obowiązuje do czasu wydania kolejnego komunikatu.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności