Gmina Ryczywół

Festyn dożynkowo odpustowy w Radomiu 15.09.2024 r.

Ocena 0/5

W niedzielę 15 września 2024 r. odbył się festyn dożynkowo odpustowy przy świetlicy wiejskiej w Radomiu. Zabawę poprzedziła Msza Święta w kościele w Radomiu.
Na festynie Gminę Ryczywół reprezentowała Sekretarz Gminy Ewelina Mulka.

Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje m.in. występy wokalne, odbyła się loteria dożynkowa ,w której każdy los wygrywa, gorącą grochówkę przygotowaną przez KGW Radomianie, napoje na stoisku Grill&Chill, hot-dogi, zapiekanki, frytki, kiełbasa z grilla oraz ciasto i kawę. Podczas festynu obecna była Barbara Jęchorek Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski, która przywiozła ze sobą ergometr, na którym odbył się konkurs. Sołtys Tomasz Jeńczyk , Radna Rady Powiatu Anna Kłos i Łukasz Krzyśko mieszkaniec Radomia i Przewodniczący Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Obornikach wręczyli drobny upominek Mistrzyni za dotychczasowe osiągnięcia sportowe.

Organizatorzy zadbali również atrakcje dla najmłodszych. Podczas festynu można było pomalować twarze i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w foto budce 360⁰. Po licznych konkursach z nagrodami od godziny 19:00 rozpoczęła się zabawa taneczna.

 

Sołtys Radomia Tomasz Jenczyk, Barbara Jechorek, Sekretarz Gminy Ryczywół Ewelina Mulka

Stoisko KGW Radomianie

Fanty Loteria Dożynkowa

Barbara Jęchorek, Radna Rady Powiatu Anna Kłos, Łukasz Krzyśko Przewodniczący Rady Powiatowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej w Obornikach, Sołtys Tomasz Jenczyk

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności