Zakończenie lata w Sołectwie Ryczywół

W piątek, 29 sierpnia 2025 r., mieszkańcy Sołectwa Ryczywół spotkali się przy pumptracku, aby wspólnie pożegnać tegoroczne lato. Na uczestników czekało ognisko, które sprzyjało integracji i wspólnemu spędzaniu czasu.
Podczas wydarzenia panowała rodzinna i radosna atmosfera. Nie zabrakło rozmów, śmiechu i wspólnych chwil przy poczęstunku. W spotkaniu uczestniczyło wielu mieszkańców i gości, a wspólne biesiadowanie pozostawiło po sobie wiele miłych wspomnień.
Pełna galeria zdjęć dostępna jest na ⇒profilu Facebook Sołectwa Ryczywół.⇐



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!